KURUMSAL

Mekanik Bilişim olarak web tasarımweb site tasarımıweb yazılım olarak her yıl genişleyen ekibimizle (tasarımcıyazılımcıseo uzmanıanalist ve metin yazarı) sektörde profesyonel çözümler sunmak misyonumuzdur. Yenilikleri takip eden ve sunan çalışmaları sizlere sunmayı hedeflediğimiz mükemmel görselliğin yanı sıra, firmalara özel tasarımlarkurumsal, e- ticaretsektöre özel yazılımlar (CRM, B2B, İK, Muhasebe. Vb.), Kurumsal KimlikSEOGoogle AdworsSosyal MedyaDomain-HostingProfesyonel Fotoğraf Çekimleri ile hizmetleriyle sizler için dikkat çekici ve güvenilir bir iş ortağı olarak yürütmek en büyük misyonumuzdur.

Web tasarım ile internet ortamında var olmak yeterli değildir. Önemli olan güvenirliğinizi ve kalitenizi ön plana çıkarıp vitrininizi en iyi şekilde oluşturmaktır.

Günümüzde, toplumumuzda ve dünya piyasalarında; sağlıktan eğitime, bir çok değişik alanda çeşitli ürünler alınmakta ve satılmaktadır. Kitleler alışverişlerini internet üzerinden araştırıp ve buna göre karar verip yapmaktadırlar. Bu anlamda firmanın ne kadar güvenilir olduğu ve ne kadar kaliteli olduğu web sitesindeki içeriklerin en iyi şekilde yansıtılmasıyla mümkün olabilmektedir.

Web sitesinin kullanıcılar için kolay ve anlaşılır olması,  aranılanların en kısa sürede buluna bilmesi web sitenizin özenli ve profesyonel ellerden çıkması ile mümkündür.

Özenilmeden,  basitçe yapılmış bir site, firmanızın ve sizin güvenilirliğinizi kaybettirirken, ürünlerinizi basitleştirip, rakiplerinize prim vermenize sebep olur. Oysa sizi anlayabilen, yaptığınız işe ilgili, sürekli sizinle irtibatta olan bir web tasarım firması sizi yukarılara taşıyabilir.

 

Mekanik Bilişim  olarak, başarılarınıza bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek bizi fazlasıyla mutlu edecektir. Sizleri ofisimizde kahve sıcaklığında ağırlamaktan büyük bir keyif alacağımızı ya da bulunduğunuz mekanda profesyonel bir sunum yaparak sizlerle aramızdaki bağı güçlü ve dinamik tutmak bizim en büyük misyonumudur.

EKİBİMİZ

Mustafa Bozkurt Kurucu ve Geliştirici SEO, Web Tasarım, Pazarlama
Dursun Öğüt Reklam Halka İlişkiler, Sosyal Medya

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!